نتایج جستجو برای عبارت :

هشتاد میلیون قدم برای کشورمان ایران :)

زراعة الاسنان فی ایران
تهدف زراعة الاسنان فی ایران الى غرس زرعات معدنیة جدیدة مكان الاسنان، عن طریق استبدال الاسنان التالفة او المعطوبة، او لتعویض الاسنان المفقودة، وذلك نتیجة لامراض تتسبب فی تلف متقدم بالاسنان.زراعة الأسنان فی ایران لهدف تجمیلی ووظیفی، وهی تحل مكان الأسنان الطبیعیة. ودائمیة مدى الحیاة، كما نقوم بعملیات زرع الاسنان فی كل الحالات سواء كان عندكم سن مفقود واحد او اثنان او مجموعة.
تستخدم فی مراكز طب الاسنان فی ایران أفضل ا
زراعة الاسنان فی ایران
تهدف زراعة الاسنان فی ایران الى غرس زرعات معدنیة جدیدة مكان الاسنان، عن
طریق استبدال الاسنان التالفة او المعطوبة، او لتعویض الاسنان المفقودة،
وذلك نتیجة لامراض تتسبب فی تلف متقدم بالاسنان.
زراعة الأسنان فی ایران لهدف تجمیلی ووظیفی، وهی تحل مكان الأسنان
الطبیعیة. ودائمیة مدى الحیاة، كما نقوم بعملیات زرع الاسنان فی كل الحالات
سواء كان عندكم سن مفقود واحد او اثنان او مجموعة.
تستخدم فی مراكز طب الاسنان فی ایران أ

با سلام

گروه دهه هشتادیا - گروه تلگرام دهه هشتادیا - گروه دهه هشتادیا اصفهان - گروه دهه هشتادیا مشهد - گروه دهه هشتادیا کرج - گروه دهه هشتادی تلگرام - گروه دهه هشتاد تهران - گروه دهه هشتاد شیراز - گروه دهه هشتاد مشهد - گروه دهه هفتاد کرمانشاه - گروه دهه هشتاد در تلگرام - گروه مختلط دهه هشتاد - لینک گروه دهه هشتاد - گروه چت دهه هشتاد و ...

جهت مشاهده گروه دهه هشتاد تلگرام وارد لینک زیر شوید :
گروه دهه هشتاد

انشای بسیار زیبای یکی از دوستام، حتما بخونیدش!
مستی به وقت نیمه شب
درست در تکاپو برای یافتنی اوجی دردناک برای این سری که گرمای پرواز بر فراز نوشته را بال بزند و بعد در نقطه ای که انتظارش را ندارید با ترس سقوط آشنا کند.

ادامه مطلب
گروه دهه هشتاد واتساپ برای دورهمی شما در واتساپ ایجاد شده و شما که علاقه دارین به گروه واتساپ و شما دهه هشتاد که شیطون هم هستین، میتونید به این گروه بیاین و چت و گپی دوستانه داشته باشید.
گروه دهه هشتاد واتساپ با هدف ارتقا دانش چت ایجاد شده و چت رو شما نشون میدین که چگونه باید انجام بشه و اگر چت کردن رو خوب بلد باشین، در لینکدونی واتساپ دهه هشتاد میشه اجرا کرد.
گروههای زیادی در واتساپ ایجاد شده و این گروه هم یکی دیگر از گروههای چت در واتساپ است
خیلی ها که عاشق کشورشان هستند،
دوست دارند فرصتی خاص پیش بیاید و نشان دهند که تا چه اندازه حاضرند برای سرزمین مادری شان با تمام وجود قدم بردارند.
من به شما پیشنهاد می کنم منتظر رخ دادن هیچ اتفاق بزرگی نباشید.
خاموش کردن یک لامپ اضافه، بستن شیر آبی که چکه می کند، بوق نزدن در جایی که نیاز نیست، خاموش کردن تلویزیون وقتی نگاهش نمی کنید ، نریختن آشغال در طبیعت و کنار جاده ها و ... هر کدام از این ها گامی کوچک اما موثر است.
فقط تصور کنید هر روز هر ایرانی
بچه ها
خیلی خوشحال بودم گفتم با شما هم تقسیم کنم بلا بلا بلا :)
صابخونه م هر هفته دوبار برام نون میپزه خودش :)

امروز بهم گفت،
من خیلی کم این رو میگم
ولی خیلی خیلی خوشحالم که تو اومدی اینجا با من هم خونه شدی :)
اینقدر خوشحال شدم :)
مرد نازنین و خوبیه :)
خیلی مسنه
حدود هشتاد سالشه!
فکر میکردم تا این پاییز روزای تنهاییم تموم میشه.
دیروز عصر یهو دلم گرفت به یاد روزایی که نماز صبحم قضا نمیشد به یاد روزایی که از خدا میخواستم و خدا هیچوقت نشنید و محلم نداد . حالا در آستانه ۳۵ سالگی نه خدا رو دارم و نه میتونم جور دیگه ای زندگی کنم ‌. خدا خودش ایمانم رو گرفت...
پ.ن: تصور کنید هشتاد میلیون ایرانی تو این مملکت هست هشتاد میلیون .
من کلا این چند روز بیرون نرفتم دیروز عصر با خواهرم رفتم بیرون که بدتر دلم ترکید از غصه از بس همه جا بسته بو

ترک اعتیاد و روش های درمان آن
اگر چه عوارض ثانویه اعتیاد در بین گروهی از معتادین كه به دلیل فقر و تنگدستی امكان تامین هزینه زندگی خود را ندارند ،سبب می شود كه برای خرج اعتیاد خود دست به هر كاری بزنند ، نسبت به سر و وضع و بهداشت فردی بی تفاوت شوند و در یك كلام مشمول تمام صفاتی كه جامعه به معتادان نسبت می دهد باشند اما این عمومیت ندارند و اكثریت معتادان را شامل نمی شود.
 رش ، او را به وادی خلاف سوق می دهد. خوشبختانه مدتی است كه در قوانین تجدید نظ

✍توییت آقای رائفی پور 

‏یک سوم اقتصاد کشورمان با چین گره خورده است
آن وقت وزارت خارجه این دولت ناکارآمد یک سال و نیم در چین سفیر معرفی نمی کرد
و تمام نگاهش متوجه امریکا و اروپایی بود که تحقیرآمیز ترین برخورد ها را نه تنها با ایران که با همین دولت کرد
آیا این مشکوک نیست؟

اینكه سلاح فروخته شده دراثرتعویض محل فروش یامدت زمانی بالاارزش بالایی میافت برای دونالدوحشت آفرین بود.
اوهمیشه ازیادآورشدن عبارت كاغذفاقدارزش واهمه نداشت.معاهدات اسلحه وغیره بیشترزیان نصیبش میكردند.
امكان داشت كشورهاسلاح هارامهندسى معكوس كنند.ازآن جهت تحمیل قوانین استفاده كنندیاازآن بعنوان جانشین طلاودلاراستفاده كنند.
فكراوسراسرسودآورى نداشت دركل بروزبودن همه سلاح هادركشورهاراخواستارنبود.
در زبان ترکی آذری هم اعداد از قواعدی مشابه با دیگر زبان ها و بلکه قواعدی ساده تر پیروی می کنند و کافیست از یک تا ده به صورت یکی یکی، از ده تا صد ده تا ده تا و از صد تا هزار صدتا صدتا بتوانیم بشماریم.
1= بیر
2= ایکی
3= اوچ (معمولا اوش تلفظ می شود)
4= دؤرد (معمولا ر تلفظ نمی شود)
5= بئش
6= آلتی
7= یئددی
8= سگگیز
9= دوققوز
10= اون
20= اییرمی
30= اوتوز
40= قیرخ
50= اللی
60= آتمیش
70=
یئتمیش
80= هشتاد (در قدیم سکسان یا سهسان مصطلح بود ولی امروزه هشتاد کاربرد دا
شرح برنامه :امروزه و با پیشرفت تکنولوژی ابداع روش هایی که بتواند به کمک افراد آمده تا از اتلاف هزینه، وقت و انرژی بکاهد لازم و ضروری به نظر می رسد. در این راستا می توان از خدمات الکترونیکی که در قالب کدهای USSD و یا اپلیکیشن های تلفن همراه خدماتی را به کاربران خود ارائه می دهند بهره جست، یکی از این موارد کد USSD و سامانه دستوری # 780 * است که خدمات متنوعی را به کاربران خود ارائه می دهد. این سامانه تمامی آن دسته از خدماتی که با کد #780* در بسترUSSD  ارائه می
چای سفید نوعی چای است که از جوانه‌ها و گلبرگهای تازه گیاه چای به دست می‌آید. برای جلوگیری از اکسایش ،این گلبرگهای تازه را در نور طبیعی آفتاب خشک کرده و سپس مراحل بعدی تهیه چای را طی می‌کنند. نام‌گذاری چای سفید بدین نام ناشی از پرزهای سفید نقره‌ای جوانه‌های نشکفته گیاه چای است که به آن ظاهری سفید می دهد، هر چند دم کرده آن به رنگ زرد کم رنگ است.
خواص چای سفیدچای سفید تمامی خواص چای سبز را دارد با این تفاوت که تأثیرگذاری و خاصیت این چای در مقا
این روزها غم بعضی ها را بهتر می فهمم. غم نداشتن حریم شخصی بعضی آدم ها. آدم هایی که غم خانه چهل متری شان فغان از من سر می دهد. در این چهل متری ها حریم شخصی معنا ندارد. حتی سرویس بهداشتی اش هم عمومی است. آن وقت مادر و پدر کجا می توانند حریم شخصی داشته باشند؟! در این تنگنا، هستند کسانی که در خانه های هشتاد متری شان تنهایند. نمی دانم چرا هشتاد متری ها با هم یکدل و چهل متری ها تنها نمی شوند تا غم این شهر کوفتی کمتر شود. این شهر کوفتی با آن آسمان خاکستری
پولیش و واکس 3 اکستریم هایبریدنت سوناکس : 

پودر اکسید آلومینیومی بسیار ریز باعث رفع نور Verkratzungen ، لایه های خشک شده و صاف شدن رنگ می شود.
براق عمیق و براق ، ترمیم و ترمیم شدید رنگ کارایی دارد.
مناسب برای بدنه
براق کننده، محافظت کننده، پولیش کاری،تشکیل لایه‌ای با دوام بر روی رنگ خودرو

شناسه محصول : 202200
✳️محاسبه نرخ دلار  با استفاده از شاخص قیمت مصرف کننده مرداد 98
♦️شاخص قیمت مصرف کننده مرداد نود و هشت : 180/8
♦️شاخص قیمت مصرف کننده سال هشتاد و دو : 12.624
♦️نرخ دلار سال هشتاد و دو :8،320 ریال
♦️نرخ دلار سنا 98/06/02 : 116،500 ریال
✅محاسبه دلار با روش CPI مورخ 98/06/02:
(180/8÷12/624)*8320=
♦️119،158 ریال
⭕️توضیح صوتی فرمول محاسبه شاخص مصرف کننده در کانال تلگرام زبان فاینانس
حذف برخی مواد غذایی و جایگزین کردن برخی مواد غذایی دیگر در سفره غذایی مردم سبب گسترش بسیاری از بیماری ها شده است.
به‌دلیل برخی طرح‌های پیدا و پنهایی که طی این سال‌ها در حوزه سلامت و تغذیه مردم کشورمان به اجرا درآمده، با کمال تاسف باید گفت برخی از خوراکی‌ و روش‌هایی که به‌عنوان پایه سلامتی و کلید پیشگری محسوب می‌شوند از زندگی روزمره امروزی ما حذف شده‌اند!
در سالیانی نه چندان دور (پیش از دوره قاجار) و در زمانی که "طب ایرانی ـ اسلامی" هنوز د
بنابر شواهد و گزارشات رسیده پیامرسان تلگرام که در فیلتر بسر میبرد امروز ۲۰ اردیبهشت ماه ۹۹ از دسترس کاربران خارج شده و به هیچ نحو متصل نمیشود ..
هنوز بطور رسمی مشخص نشده که این قطعی از جانب شرکت تلگرام است یا از سرورهای کشورمان و باید منتظر گزارشها ماند

ولی گمانه زنی ها حاکی از آن است که اختلال سراسری بوده و مانند گذشته ناشی از مشکلات سرورهای خود تلگرام میباشد البته ممکن است بدلیل تغییرات در پهنای باند اینترنت کشورمان نیز باشد .
اخبار را از
جمعه بر میگردم شهر دانشجوییدرسامون پاره کننده س و تو خونه نمیخونم
برم اونجا که حداقل برم کتابخونه دانشگاه
رفتم غذا رزرو کنم
پول تو کارت تغذیه م نبود
خواستم شارژش کنم
گفتم اول برم بلیطمو بگیرم بعد هرچقدر پول برام موند باهاش کارت شارژ کنم
دیدم چهل تومن تو یه کارتمه
هشت تومن تو یه کارت دیگم
یعنی اگه  بانک ها بهم رخصت میدادن و اجازه انتقال کل پولا رو به یه کارت می دادن
میتونستم باهاش فقط بلیط بگیرم :/
گفتم وات تو دو وات نات تو دو؟ 
خواستم یه جور ب
یخچال میبد
از آثار به یادگار مانده از دوران گذشته که معماری آن جای بحث و تامل دارد و یکی از جاذبه های دیدنی و تاریخی محسوب می شود، وجود یخ چال ها یا یخ دان ها دربسیاری از نقاط کشورمان است. این یخچال ها که تعداد آن هم در کشورمان کم نیست ساخت و بنای آن به دوره ای برمی گردد که هنوز بشر به تکنولوژی امروزی دست نیافته بود. یکی از این دست سازها که حاصل خلاقیت و فکر مردمان گذشته است یخچال میبد است.
در کشورمان از پیشینه تاریخی این یخچال ها یا یخ دان ها و ق
این نوشته ها از سایر وبلاگ های بیان انتخاب شده و شاید برای شما هم جالب باشد
۱- هشتاد میلیون قدم برای کشورمان ایران
۲- چگونه اراده‌ی خود را عملی کنیم؟
۳- خرداد و تیرماه ۹۸
۴- قدردانی و تشکر باید کرد
۵- روی خط عاشقی
دقت کنید که پیشنهاد این نوشته ها به معنای تایید ۱۰۰ درصدی محتوای آنها نیست...
حجت الاسلام دکتر حمید محمدی راد
در خطبه های نماز جمعه مراغه
دکتر محمدی راد در خطبه های نماز جمعه مراغه با اشاره به آزادی نفتکش توقیف شده کشورمان در آبهای آزاد توسط انگلیس گفت: توطئه امریکا و انگلیس با آزادی نفتکش ایرانی شکست خورد و حقانیت کشورمان به اثبات رسید.پاسخ محکم رئیس جمهور کشورمان مبنی بر مقابله به مثل به هرگونه تهدید علیه منافع کشورمان زمینه ساز عقب نشینی انگلیس در ماجرای نفت کش ایرانی شد.
ادامه مطلب
سوره‌ی بقره
اشاره
این سوره همه‌اش مدنی است جز یک آیه و آن «وَ اتَّقُوا یَوْماً تُرْجَعُونَ فِیهِ إِلَی اللّٰهِ» (بترسید از روزی که همه به سوی خدا باز می‌گردید) که در منی، سال حجةالوداع نازل شد.
عدد آیاتش دویست و هشتاد و شش است بنا بر عدد کوفی که از علی علیه‌السلام نقل شده است و دویست و هشتاد و هفت بنا بر عدد بصری و دویست و هشتاد و پنج در عدد حجازی و دویست و هشتاد و چهار بنا بر عدد شامی (که از ذکر موارد اختلاف آن‌ها در این‌جا صرف نظر کرده و بیا
«تصورکن برنده یک مسابقه شدی و جایزه­ ات اینه که بانک هر روز صبح، یک حساب برات باز می­کنه و توش هشتاد شش ­هزار و چهارصد دلار پول می­گذاره، ولی دوتا شرط داره. یکی اینکه همه پول را باید تا شب خرج کنی، وگرنه هرچی اضافه بیاد ازت پس می­گیرند. نمی­تونی تقلب کنی و یا اضافه ی پول را به حساب دیگه­ ای منتقل کنی. هر روز صبح بانک برات یک حساب جدید با همون موجودی باز می­کنه. شرط بعدی اینه که بانک می­تونه هر وقت بخواد بدون اطلاع پیشین حسابو ببنده، و بگه جایزه
باسمه تعالىآیا میدانید خداوند متعال در بعضى نعمتها شفا قرار داده استمثل عسل که فلسفه ى شفابخش بودنش صلواتهایى است که زنبور عسل مىفرستدیا برخى آیات قرآن کریم مثلا دست بر موضع درد بگذارید و آیه ى هشتاد و دو از سوره ى مبارکه ى اسراء را بخوانید
بچه ها من چیکار کنک که رحمت خروس باز رو خیلی دوست دارم!؟
خیلی ارومه
مهربونه
باهوشه
ساده هست
دوست داشتنیه
یه جورایی نازه
گاهی مطیعه
خیلی وقتا میبینی عقلش بهتر از بقیه کار میکنه و ادم درست و حسابی ای هست
خوش میگذرونه
باوفاس
من اگه ایران میموندم قطعا زن همچین کسی میشدم.
البته رحمت خروس باز پایتخت 4 فقط، نه سه نه دو نه یک نه حتی 5. فقط چهار!
من یه شوهر عمه دارم که توی اخلاق و رفتار کپی اونه.
و بچه هاش بسیار اروم، باوقار، بدون مشکلات روحی روانی مثل من،
پیش از پرداختن به تور لحظه آخری مشهد مقدس لازم است که اشاره ی مختصری به مشهد مقدس شود . شهر مشهد مقدس , راءس استان خراسان رضوی است که در شمال شرق کشورمان واقع شده‌است . شهر مشهد مقدس از زمان های بدور تحت عنوان یکی‌از شهرهای مشهور کشور‌ایران مطرح بوده و به همین بهانه در عصر سلسله افشاریان تحت عنوان پایتخت کشور ایران تعیین شد . این شهر بعداز تهران با دقت به مساحتی که دارااست تحت عنوان دو‌مین شهر بزرگ به حساب آورده می شود . طبق پایانی سرشماری ان
چنین با شور و نغمه – شعر و دستان

خرامان می رســــــد از ره زمستان

شمردم مــــن ز چلّــــــــه تا به نـــوروز

نمانده هیچ؛ جز هشتاد و نه روز !

کنـــــون معکــــــــــوس بشمارید یاران

که در راه است فصــــــــل نوبهاران . . .

یلداتون مبااااااااااااااااااااااااااااااااااااارک عزیزان دلم بوووووووووووووس بوووووووووووووس بوووووووووووووس

زمان سفر سرمربی سابق تیم امید کشورمان که هنوز در تهران حضور دارد مشخص شد.

بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس،با وجود فسخ قرارداد زلاتکو کرانچار با تیم امید کشورمان اما این مربی هنوز در تهران حضور دارد و به کشورش نرفته است.
فدراسیون فوتبال کشورمان برای کرانچار بلیت سفر به کرواسی را تهیه کرده و طبق برنامه کرانچار جمعه تهران را به مقصد زاگرب ترک خواهد کرد.
این در حالی است که هنوز دستیاران کرانچار ب
دانلود آهنگ های مسیح و آرش
جدیدترین آهنگ های مسیح و آرش با لینک مستقیم و کیفیت بالا

دانلود تمام آهنگ های مسیح و آرش

مسیح و آرش دو خواننده پاپ و موفق کشورمان می باشند .
آرش عدل پرور زاده 21 مرداد سال 1369 در تهران است. مسیح زاده 20 ازردیبهشت سال 1367 در شهر تهران است.   
مسیح و آرش AP دو خواننده ی جوان و مشهور کشورمان متولد تهران هستند که از نوجوانی به خارج از کشور رفته و همانجا تحصیلات در رشته آهنگسازی داشتند و انواع ساز ها و سبک های جدید آواز و خوا
2634 - «مصی علینژاد» پیمانکار سازمان سیا برای ترویج فرهنگ غربی بخصوص در بین زنان ایرانی که این روزها فعالیت خود را بر تشدید تحریم‌های اقتصادی علیه مردم ایران متمرکز کرده، با دعوت مقامات آمریکایی با هدف پرونده‌سازی جدید ضد کشورمان، عازم اجلاس جهانی «داووس» شده است.علینژاد که در ابتدای فعالیت‌های خود گفته بود فردی سیاسی نیست و تنها به دنبال «احقاق حقوق زنان ایرانی است(!)»، اکنون علنا به آلت‌دست مقامات آمریکایی علیه کشورمان تبدیل شده و خواس
سال هشتاد و هفت اولین تجربه ماشین سواری رو داشتم. با یه پیکان مدل 77؛ که مهم‌ترین نکته‌ای که ازش توی ذهنم مونده اینه که دنده پنج نداشت. من با پراید آموزش دیده بودم و فکر می‌کردم همه‌ی ماشین‌ها باید دنده عقب و پنج دنده داشته باشن! باهاش دو بار تصادف کردم... هیچکدوم جدی نبودن و خسارتِ خاصی ندید.سال هشتاد و نه اولین پراید رو گرفتیم، مدلش هشتاد و دو بود؛ شیشه‌هاش برقی بود و دنده پنج داشت و مهم‌تر از همه کولر! بله... اینها اون موقع برای من آپشن بزرگ
اینكه سلاح فروخته شده دراثرتعویض محل فروش یامدت زمانی بالاارزش بالایی میافت برای دونالدوحشت آفرین بود.
اوهمیشه ازیادآورشدن عبارت كاغذفاقدارزش واهمه نداشت.معاهدات اسلحه وغیره بیشترزیان نصیبش میكردند.
امكان داشت كشورهاسلاح هارامهندسى معكوس كنند.ازآن جهت تحمیل قوانین استفاده كنندیاازآن بعنوان جانشین طلاودلاراستفاده كنند.
فكراوسراسرسودآورى نداشت دركل بروزبودن همه سلاح هادركشورهاراخواستارنبود.شایدبرایش دنیاجوردیگری معنی پیدامینمو
اینکه یک شبه قانون تصویب کنی و صبح به زور یگان ویژه و بسیج اجراش کنی نمونه بارز یک دیکتاتوری محض و هیچ شکی توش نیست ، ولی تاریخ نشون داده هیچ دیکتاتوری پایدار نخواهد ماند.
کسی که تو جایگاهی هست که واسه هشتاد میلیون ایرانی تصمیم میگیره قطعا باید اون دنیاشو هم در نظر بگیره

#همین
دانلود آهنگ های پویا بیاتی
جدیدترین آهنگ های پویا بیاتی با لینک مستقیم و کیفیت بالا
دانلود تمام آهنگ های پویا بیاتی

امیر مسعود بیاتی فر ملقب به پویا بیاتی ، سوم آبان سال هزار و سیصد و شصت و پنج در کنگاور از توابع استان کرمانشاه دیده به جهان گشود
او فرزند دوم خانواده ای شش نفره است و دو برادر و یک خواهر دارد، اصالت پدری و مادری اش خطه سرسبز و ادب پرور تویسرکان از توابع استان همدان می باشد ، پدر بزرگی خوش آوا دارد و شاید صدای خوش در نسل بیات
شروع می کنم به نوشتن ، به وسط جمله رسیده و نرسیده یک هو نظرم عوض می شود. جمله را با همان فکر قبلی ادامه بدهم ،فکر جدید خفه ام می کند و اگر ادامه ندهم ، فکر جدید جایش را به فکر جدید تر می دهد که نکند این فکر یکی مانده به آخری هم درست نباشد.
به آدمی که فکر می کند همه ی فکرهایی که می کند اشتباه است و بیهوده چه می گویند ؟ 
تقویم شیعه
ششم ربیع الثانی
مرگ هشام بن عبد الملک
روز چهارشنبه ششم ربیع الثانی سال ۱۲۵ هجری قمری در رصافه هشام بن عبد الملک از دنیا رفت و به جهنم واصل شد.
او مردی احول و غلیظ و بدخو و بخیل بوده و حریص بود بر جمع مال، دستور کشتن زید بن علی بن الحسین علیهم السلام را صادر کرد و امام باقر و حضرت صادق علیهما السلام را به شام احضار کرد و جسارت‌های فراوانی به آن حضرات نمود و آخر الامر امام باقر علیه السلام را به شهادت رساند. ۱۹ سال و ۹ ماه و ۱۰ روز خلافت
سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان در پاسخ به این پرسش که کدام تیم‌ها در لیگ برتر مدعی قهرمانی هستند، خاطرنشان کرد: من بازی‌ها را ندیدم که بخشی از آن به خاطر مشغله کاری است. به همین دلیل نمی‌توانم در این باره اظهارنظر کنم.
چه چیزی می تونه از یه بچه ی دوازده کیلویی با هشتاد سانت قد یه هیولای ترسناک بسازه؟ 
عارضم خدمتتون که هفت تا دندون تیز، یه فک قدرتمند و حس خود بامزه پنداری:)
نتیجه اینه که الان من و باباش با مجموع سن تقریبی 60 سال از یه موجود 14 ماهه عین مرگ میترسیم که ناگهان وسط بازی و خنده یه تیکه از گوشتمون توی دهنش جا نمونه:-| 
این است لحظات زیبای مادر و فرزندی

علاج العقم فی ایران
یشیر علاج الخصوبة إلى الدواء المتبع من أجل مساعدة أولئك الذین یعانون من مشاكل الحمل ً. لذلك، یتم أخذ المساعدة الطبیة الاصطناعیة لمساعدتهم فی هذه العملیة. منذ أن تم استخدام علاج الخصوبة لعلاج حالات العقم عند المرضى، یشار إلیه أیضًا باسم "علاج العقم" (علاج الخصوبة). هذا النوع من المساعدة الطبیة الاصطناعیة  تساعد علی الإنجاب. و هذه العملیه فی تزاید یوما"بعد یوم.
site : www.dryouna.com

علاج العقم
العقم هو مرض یصیب جهاز التكاثر لدى
ویکتوریا بکهام می گوید برای این وارد طراحی لباس و دنیای مد شد که بتواند لباس هایی که خودش دوست دارد بپوشد را برای خودش طراحی کند. من هم با این گند اخلاقی ها و خرده گیری های نشریات و وبلاگ ها و گروه های ادبی باید ادب شوم و بشینم سرجایم و خودم یک گلی به سر ایده های درب و داغانم بگیرم.
روح الله می گفت هدف اصلی دشمنان کشور ماست. دشمنان به خاطر امنیتی که در مرزهای ما وجود دارد نمی‌توانند به خاک کشورمان تعدی کنند و می‌خواهند بازوان‌مان را قطع کنند تا راحت‌تر به کشورمان مسلط شوند. 
(نقل از همسر شهیــد)
مــــدافــــع‌حــــرمـ
شهیــــدروح‌الله‌مھــــرابــــے
ســالــــروزولادتــــــ
@modafeonharem77
بزرگواری که گاهی نوشته های منو کپی می کردید؛خیلی برام سوال شد یهو چرا از رو صفحه رادار محو شدید. لطفا در صورت صلاحدید، پاسخگو باشید.

(خودمانی نوشت:من هشتاد درصد سوالای بی جوابم به صفحه رادار و متعلقاتش بر می گرده. چون آدمیزاد بی بال، فقط به قید خلبانی می‌تونه پرواز کنه.)
علاج العقم فی ایران
یشیر علاج الخصوبة إلى الدواء
المتبع من أجل مساعدة أولئك الذین یعانون من مشاكل الحمل ً. لذلك، یتم أخذ
المساعدة الطبیة الاصطناعیة لمساعدتهم فی هذه العملیة. منذ أن تم استخدام
علاج الخصوبة لعلاج حالات العقم عند المرضى، یشار إلیه أیضًا باسم "علاج
العقم" (علاج الخصوبة). هذا النوع من المساعدة الطبیة الاصطناعیة  تساعد
علی الإنجاب. و هذه العملیه فی تزاید یوما"بعد یوم.
site : www.dryouna.com

علاج العقم
العقم هو مرض یصیب جهاز التكاثر ل
بادمجان شکم پر یکی از غذاهای خوشمزه و معروف ایرانی است که در برخی شهرهای کشورمان به عنوان یکی از مجلسی ترین غذاهای مجالس شناخته می شود. این غذای خوشمزه از ترکیب گوشت چرخ کرده ، بادمجان و گوجه فرنگی تهیه می شود.این غذا در شهرهای مختلف کشورمان با روش های مختلفی طبخ می شود. می توانید بادمجان شکم پر را بدون گوشت چرخ کرده تهیه کنید. ضمن اینکه می توانید برای خوشمزه تر شدن این غذا به آن قارچ و پنیر پیتزا هم اضافه کنید. با مقدار موادی که در این دستور آش
سی
ام تیر شد حدود نه صبح با شوهر و مادرشوهر آمدیم بیمارستان. کارهای اولیه
رو انجام دادیم و از حدود ساعت دوازده سوزن فشار تزریق کردن داخل سرمم. تا
چهار ساعت بعدش تغییری حاصل نشد در وضعم. از نیمه که گذشت شروع شد به کمر
درد و بالای دلم فشار آمدن. ساعت حدودای ۵ بود دکترم آمد معاینه و گفت
دهانه رحم اصلا تغییری نکرده و با سوزن کیسه آب رو پاره کرد و گفت بچه
مدفوع کرده و سریع دستور ب سزارین داد. با بی حسی سزارین شدم و نوزادم‌
متولد شد. دکتر تا بچه رو د
دوران جدید تیم ملی والیبال کشورمان از سال 2011 و با حضور خولیو ولاسکو آرژانتینی به صورت گام به گام و از پایه شکل گرفت و این مرد باتجربه و موی سپید آرژانتینی با رصد دقیق و پیدا کردن ایرادات والیبال مان تیم ملی والیبال کشورمان را در مسیر درستی سوق داد و بصورت کاملا حرفه ای شروع به تغییر نسل در ترکیب تیم ملی کشورمان انجام داد و با آوردن نفرات جوانی مثل سعید معروف که هم اکنون یکی از انکار ناپذیرترین ستارگان والیبال کشورمان هست،سید محمد موسوی، عاد
بادمجان شکم پر یکی از غذاهای خوشمزه و معروف ایرانی است که در برخی شهرهای کشورمان به عنوان یکی از مجلسی ترین غذاهای مجالس شناخته می شود. این غذای خوشمزه از ترکیب گوشت چرخ کرده ، بادمجان و گوجه فرنگی تهیه می شود.این غذا در شهرهای مختلف کشورمان با روش های مختلفی طبخ می شود. می توانید بادمجان شکم پر را بدون گوشت چرخ کرده تهیه کنید. ضمن اینکه می توانید برای خوشمزه تر شدن این غذا به آن قارچ و پنیر پیتزا هم اضافه کنید. با مقدار موادی که در این دستور آش
سفیر کشورمان در لندن از شکایت ایران از شبکه‌های معاند فارسی زبان خبر داد.

به گزارش رجانیوز به نقل از دانشجو، «حمید بعیدی نژاد» سفیر ایران در لندن در صفحه توئیترش نوشت: «سفارت کشورمان در لندن در نامه رسمی به نهاد نظارت بر شبکه‌های تصویری در انگلیس (آفکام)، از شبکه‌های معاند فارسی زبان همچون BBC فارسی، ایران اینترنشنال و من و تو، به علت تحریف مغرضانه تحولات اخیر ایران و دعوت به خشونت گسترده علیه نهاد‌های مدنی ایران شکایت کرده و خواستار اجر
در قم و مشهد و شمال و تهران و ... به خصوص در یکی دو سال اخیر که ارزش پول کشورمان تنزل پیدا کرده، خیل مسافران عراقی را بارها دیده ام که راه می روند و یک بغل خرید می کنند. این که باید برای ارزش پول ملی تأسف خورد سرجای خودش.
اما باید بپذیریم این حجم ورود مسافر خارجی و پولی که در کشورمان بابت اقامت و جابجایی و خرید خرج می کنند در این وانفسای تحریم، یکی از بهترین راهکارهای رونق اقتصادی کشورمان است و دشمن هم دقیقا با شناخت از همین شاهرگ حیاتی اقتصاد ایر

اگر به تازگی به این موضوع پی برده اید که مو‌های سرتان بیش از قبل می‌ریزد و طی ماه‌های اخیر موهایتان هر روز کم پشت‌تر شده است، نگران نباشید. در این مقاله قصد داریم روش های متنوع کاشت مو در کشورمان را مختصرا شرح دهیم و مزایا و معایب هر روش را با هم مرور کنیم.
ادامه مطلب
نام کتاب : گردان قاطرچی ها
نویسنده : داوود امیریان 
انتشارات : کتابستان معرفت
توضیحات :
کتاب گردان قاطرچی ها روایتگر سختی ها و شادی های رزمنده ها در جبهه های جنگ می باشد این کتاب انسان را آگاه می کند که افراد زیادی در سنین کم یا زیاد برای آبادی و آزادی کشورمان تلاش کردند تا کشورمان به دست بیگانگان نیفتد و ما بتوانیم در آسایش و آرامش زندگی بکنیم
همچنین نوشته های کتاب به صورت طنز است دارای ۲۷۲ صفحه و مناسب گروه سنی ( ج و د ) می باشد
قطعه‌ای از کتا
هرچقدر دیدگاهم به زندگی و خوشبختی و رویا و اینده و اینا عوض شده باشه 
ادمها نمیذارن که من دیدگاهم بهشون رو عوض کنم میتونم بگم هشتاد و هشت درصد ادما غیرقابل اعتمادن این روزها و شما نمیتونی صادقانه خودت باشی در مقابلشون 
چون از کوچکترین اشتباهی که میکنی ممکنه یه اتیش بزرگ درست کنن 
امضا یک عدد ستوده ی ترسیده :(
پی نوشت : دعاها انرژی مثبت ها آرزوها و ویش یو د بست های شمارا خواستاریم 
دانلود آهنگ قطعه ی جدید امیر عباس گلاب به نام وداع با بهترین کیفیت در سمفونی. قطعه ی ودا جدیدترین اثر هنرمند خوب کشورمان امیرعباس گلاب می باشد. تاریخ انتشار قطعه ی ودا 13 شهریور 1398 می باشد. آهنگسازی این اثر را اسحاق اسد بیگی و امیر عباس گلاب برعهده داشته و تنظیم آن را یاسین ترکی خواننده پاپ کشورمان ساخته است. برای دانلود آهنگ وداع که یک نوحه شنیدنی از خواننده خوب کشورمان امیرعباس گلاب است می توانید به بخش دانلود آهنگ رفته و این آهنگ بسیار جذاب
عنوان کتاب : هشتاد (80) روایت از ملاحم اهل مشرق (ایران) در آخرالزمان
به عربی : الْمَلَاحِمِ وَ الْفِتَنِ الَّتِی تَظْهَرُ فِی الْخُرَاسَانِ
موضوع : روشنگری از روایات آل‌محمد (ص) در خصوص بلاها و سختی‌های وارده بر مردم ایران و عراق در دوران ظهور مقدس حضرت مهدی (ع).
گردآورنده : صادق شکاری
زبان : فارسی + متن عربی روایات
تعداد صفحات : 114
فرمت : pdf + word
سایز : Letter ، B Roya 16 ، 1.79 MBB ، رنگی
تاریخ نوشتار : ذی الحجه 1438 ه.ق
پیش‌گفتار : 
ادامه مطلب
انقدر دیشب جا خوردم و ناراحت و عصبانی شدم، که میلرزیدم. ولی تو که چیزی را پنهان نگذاشته‌ای، پس کاری آن‌ها هیچ کاری نمیتوانند بکنند. آخرش به این فکر کردم که
...
جمع آماده شده، خنده آماده شده
پچ پچ و حرکتِ سرهای تکان داده شده
جمع بیمار، شبِ بی‌هدفِ سرگردان
بحث داغ من و تو باعث خوشحالی‌شان
بحث بدبختی من، بحث توِ هرجایی
باعث حرف زدن در وسط تنهایی
تا دم خانه سرِ ما هیجان و لبخند
تا فراموش کنند این همه تنها هستند
...*

و من نه خیلی، ولی یک قدم به ایده
زندگی و مرگ آنطور که ما فکر میکنیم، دو چیز مجزا نیستند. شما فکر میکنید زندگی روزی که متولد شدید، اتفاق افتاده است و مرگ روزی که بمیرید، اتفاق خواهد افتاد. 
بنابراین یک فاصلۀ هفتاد، هشتاد یا صدساله بین آنها وجود دارد.... 
ادامه مطلب
ای کاش من هم روبیکا داشتم
ستاره هفت هشتاد هر چه زدم روبیکا به گوشی ساده ی من راهی پیدا نکرد
ای کاش من هم ایران ایران می خواندم و گوشی ام یک گوشی ساده سیب گاز زده بود
گوشی سیب گاز نزده برای خوبان
یادش بخیر امام صادق لباس رویش جنس خوب بو د و از زیر لباس خشن و سخت می پوشید
اما امروز لباس ساده می پوشند و در باطن آن کار دیگر می کنند
دانلود آهنگ جدید امیر عباس گلاب به نام ودا با بهترین کیفیت در سمفونی. آهنگ ودا جدیدترین اثر هنرمند خوب کشورمان امیرعباس گلاب می باشد. تاریخ انتشار آهنگ ودا 6 شهریور 1398 می باشد. آهنگسازی این اثر را اسحاق اسد بیگی و امیر عباس گلاب برعهده داشته و تنظیم آن را یاسین ترکی خواننده پاپ کشورمان ساخته است. برای دانلود آهنگ ودا که یک آهنگ بسیار زیبا و شنیدنی از خواننده خوب کشورمان امیرعباس گلاب است می توانید به بخش دانلود آهنگ رفته و این آهنگ بسیار جذاب
  تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان برای حضور در مسابقات جهانی کشتی وارد شهر نورسلطان محل برگزاری رقابت‌ها شد.

بخش کشتی و وزنه برداری مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار
به گزارش خبرنگار اعزامی فارس به قزاقستان، تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان که بامداد پنجشنبه 21 شهریور ماه برای حضور در مسابقات جهانی کشتی در سال 2019 تهران را به مقصد قزاقستان ترک کرده بود ساعت 14:30 به وقت محلی به نورسلطان رسید و در هتل محل استقرار تیم، اسکان یافت. 
* فرنگی‌کاران بعد از پرواز
دانلود آهنگ جدید مرتضی اشرفی به نام دل عاشقدانلود آهنگ جدید مرتضی اشرفی به نام دل عاشق با بهترین کیفیت در سمفونی. مرتضی اشرفی خواننده کشورمان به تازگی موزیک جدیدی را به نام آهنگ دل عاشق را در پیچ شخصی خود منتشر کرده است. تاریخ انتشار آهنگ موهامو زدم 2 مهر ماه 1398 می باشد. شما دوستان عزیز میتوانید برای دانلود آهنگ دل عاشق که آهنگ بسیار زیبا و شنیدنی از خواننده خوب کشورمان مرتضی اشرفی است. میتوانید به بخش دانلود آهنگ رفته و این آثار بسیار جذاب ر
اثبات امامت حضرت مهدی (علیه السلام) 

آیا می‌دانید که: امامت در لغت به معنای پیشوایی و در اصطلاح، یعنی ریاست عامه در امور دین و دنیا، به نیابت از پیغمبر(ص)است. (آخرین امید داود الهامی ص 121)
آیا می‌دانید که: امامت حضرت مهدی (علیه السلام)به دو راه نص و معجزه ثابت شده است.
آیا می‌دانید که: نمونه هایی از نص را می توان در جلد دوم کتاب کمال الدین، صفحات،376، 381 و 409 ملاحظه کرد.
آیا می‌دانید که: درکتاب کفایة الاثر فی النص علی الائمة الاثنی عشر تألیف شیخ
تصاویر مدلینگ المیرا عبدی دختر اکبر عبدی،دختر کمدین معروف ایرانی به کار مدلینگ رو اورد . به گزاش چفچفک المیرا عبدی دختر اکبر عبدی بازیگر مشهور کشورمان مدل آرایشی شده است .عکس های جدیدی از المیرا عبدی دختر 32 ساله اکبر عبدی منتشر شده است
المیرا عبدی دختر اکبر عبدی بازیگر کشورمان می باشد.وی 32 سال سن داشته و چند تجربه بازی در فیلم های مختلف را نیز داشته است.
در ادامه عکس های جدید المیرا اکبری را مشاهده می کنید.

چهره المیرا عبدی به عنوان مدل آرای

دور دنیا در هشتاد روز
نویسنده : ژول ورن
مترجم : سعید سیار

توضیحات : داستان این کتاب در مورد یک مرد انگلیسی به نام فیلیس فاگ است که انسان کاملا"عجیبی می باشد که در یک شرط بندی حاضر می شود کل دنیا را به همراه نوکرخود
پاسپارتو درهشتاد روز طی کند و در این سفراتفاق هایی می افتد که داستان رمان را می سازد.

بخشی از کتاب : کسی به درستی او را نمی شناخت،چرا که او هرگز در مورد خویش چیزی
نمی گفت.ولی قدرمسلم او یک انگلیسی بود،یک انگلیسی اصیل و خوش سیما.او ه
دانلود آهنگ جدید علیرضا پوریا به نام حیفدانلود آهنگ جدید علیرضا پوریا به نام حیف با بهترین کیفیت در سمفونی، علیرضا پوریا خواننده کشورمان به تازگی موزیک جدیدی را به نام آهنگ حیف را در پیچ شخصی خود منتشر کرده است. همچنین میتوانیم به آهنگ قبلی این خواننده هم اشاره کنیم به نام موهامو زدم که طرفدارنی در موسیقی پیدا کرد. تاریخ انتشار آهنگ حیف 3 مهر ماه 1398 می باشد. شما دوستان عزیز میتوانید برای دانلود آهنگ حیف که آهنگ بسیار زیبا و شنیدنی از خواننده
اگر قصد لیست کردن مهمترین توانمندی‌های نظامی راهبردی کشورمان را داشته باشیم قطعا توانایی بومی موشکی را می توان یکی از مهمترین توانمندی های راهبردی کشورمان دانست که عملا در شرایط فعلی منطقه یکی از مهمترین ابزارهای دفاعی و بازدارنده کشورمان در مقابل قدرت های سلطه جوی فرا منطقه ای محسوب می شود.
از همین رو هم بعد از بسته شدن پرونده هسته ای کشور در جریان توافق هسته ای موسوم به برجام، دولت های غربی و خاصه ایالات متحده در راستای پروژه مهار ایران
رئیس جمهور کشورمان از قبل از انقلاب تاکنون، سخنران خوبی بوده است. واقعیت این است که منش فکری و سیاسی آقای روحانی، تا قبل از رئیس جمهور شدن ایشان، برای بسیاری از مردم کشورمان (عامه مردم) به معنی واقعی کلمه «متفاوت» بود با آنچه وی در دوران ریاست جمهوری اش نشان داد!
آقای روحانی تا قبل از ریاست جمهوری اش، برای مردم نماد یک مسئول «مهم» و «انقلابی» بود. او سالها در «شورای عالی امنیت ملی» به خدمت مشغول بود. پست های حساسی داشت. در مجمع تشخیص مصلحت نظا
تیپ بهاره افشاری در روسیه بازیگر زن کشورمان که بتازگی به روسیه سفر کرده است با انتشار عکسی از خود در شهر سن پترزبورگ , پیج خود را بروز رسانی کرد. بهاره افشاری برای اکران فیلم سریک مدتی است که به روسیه و شهر سن پترزبورگ سفر کرده است
بهاره افشاری بازیگر کشورمان عکسی از خودش را در سن پترزبورگ روسیه منتشر کرده است.
بهاره افشاری نوشت:

از زمزمه دلتنگیم از همهمه بیزاریم
نه طاقت خاموشی نه میل سخن داریم
تشویش هزار آیا وسواس هزار اما
کوریم و نمی بینیم
◀️ رادار مدرن ایرانی کاشف «سوپرهورنت» مشکوک آمریکایی
روز گدشته تصاویری منتشر شد که نشان می‌داد روز اول فروردین با اشراف قرارگاه پدافند هوایی ارتش، یک جنگنده F۱۸ آمریکایی ابتدا شناسایی و سپس با هشدار قاطع مبنی بر شلیک موشک به آن، از نزدیکی مرزهای کشورمان دور شده است.
ادامه مطلب
در اخبار امروز استقلال درج شده بود که قدرت های سنتی آسیا در این دوره راه سخت و پر فراز و نشیبی را باید طی کنند. به غیر تیم ملی فوتبال کشورمان که خبرش را خواندیم عربستان خیلی ضعیف ظاهر شده است بطوریکه با یمن به تساوی دو بر دو رسید و در این گروه فلسطین با برد مقابل ازبکستان و باخت به سنگاپور شرایط ویژه ای را در این گروه بوجود آورده است.
در 

هر بار موضوع باشگاه مشتریان را در قالب کارگاه تدریس میکردم ته قلبم یک نارضایتی وجود داشت .
احساسم به من میگفت یک جای کار لنگ میزند.
همیشه نسبت به ایجاد ساز و کاری که بین عوام و خواص تبعیض ایجادکند خوش بین نبودم و این باشگاه مشتریان و قانون پارتو یا همان قانون بیست هشتاد یکی از همین ساز و کارهای تبعیض آفرین بود.
شاید دلیلش این بوده که خودم همیشه در بخش آسیب پذیر جامعه نسبت به فرآیندهای تبعیض آفرین بوده ام.
حالا چه شد که منتقد باشگاه مشتریان و ق
جالب است بدانید دریای شمال کشورمان جزء آن دسته از دریا‌های جهان محسوب می‌شود که ماهی‌های گرانبهایی را در دل خود پرورش می‌دهد.
در سواحل جنوبی دریای خزر و رودخانه‌های منتهی به این سواحل بیش از ۷۸ گونه و ۴۸ زیر گونه از ۱۷ خانواده شناسایی شده است.
ادامه مطلب

متوکل مریض شد، نذر کرد که اگرشفا یابد مال زیادی (مال کثیر) در راه خدا بدهد. وقتی خوب شد، از علما پرسید که اندازه مال زیاد و کثیر چیست؟ علما نظرات مختلفی گفتند و به نظر یکسانی نرسیدند.
مسئله را از امام دهم شیعیان حضرت ابوالحسن علی بن محمد الهادی پرسیدند، حضرت فرمودند: متوکل باید هشتاد درهم صدقه بدهد.
علت این جواب را پرسیدند که حضرت فرمودند:

خداوند در قرآن می فرماید: لَقَدْ نَصَرَکُمُ اللّهُ فِی مَوَاطِنَ کَثِیرَةٍ وَیَوْمَ حُنَیْنٍ (توبه: 2
  جشن تولد کاپیتان تیم ملی کشورمان در اردوی کره‌جنوبی برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری فارس، تیم ملی فوتبال کشورمان برای دیدار دوستانه مقابل کره‌جنوبی در این کشور به سر می‌برد.

بعد از تمرین امروز با حضور بازیکنان و کادر فنی جشن تولد مسعود شجاعی در اردوی تیم ملی در کره جنوبی برگزار شد.

دیدار دوستانه تیم ملی فوتبال کشورمان برابر کره جنوبی روز سه شنبه 21 خردادماه ساعت 15:30 به وقت تهران در ورزشگاه
محیط مدرسه چگونه محیطی است؟اگر محیط سرگرم کننده و خوبی نیست چه کار هایی انجام دهیم تا مدرسه فعال ، خوب و پویا داشته باشیم؟
رئیس جمهور کشورمان آقای دکتر روحانی هر ساله پرسشی را در اول مهر به نام پرسش مهر رئیس جمهور مطرح میکند.
فدراسیون فوتبال نقل قول منتشر شده از سوی مهدی تاج مبنی بر عدم استفاده از مربیان و بازیکنان خارجی در لیگ برتر را تکذیب کرد

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، رئیس فدراسیون فوتبال در زمان حضور در کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی،تیم های باشگاهی لیگ برتر کشورمان را توصیه به استفاده حداکثری از ظرفیتهای داخلی در زمینه نیروی انسانی( بازیکن، مربی و ...) کرد.
بر این اساس مباحث طر
حقیقت امر اگر می‌خواستم دربارۀ وبلاگستان فارسی به صورت ابتدایی و اولیه بنویسم، باید یاد خاطرات دهۀ طلایی هشتاد و اولین وبلاگ را در اینجا زنده می‌کردم، اما معتقدم نگاه به گذشته به اندازۀ حال و حتی آینده اهمیت بالایی ندارد؛ خصوصاً در ارتباط با وبلاگ‌نویسی.
ادامه مطلب
در چین و ایتالیا که آمار مبتلایان به ویروس کرونا بالاست، خوردن مشروبات الکلی مجاز است؛ اما شبکه های ماهواره ای و رسانه های غربی به جوانان ایران توصیه می کنند برای در امان ماندن از این ویروس، الکل بنوشند!
اگر مشروبات الکلی باعث تقویت بدن می شد که اینهمه آمار کرونایی ها در کشورهای دیگر بالا نمی رفت.
در عوض در بعضی استان های مرزی کشورمان آمار مرگ و میر بر اثر نوشیدن مایعات الکلی، از تلفات مبتلایان کرونایی همان استان ها بیشتر شده است.
رسانه های
یه بار هم تو سمینار ماهانه پزشک و ماما، یکی از دوستان میکروفون رو روشن کرد و رو به پزشک ها گفت: شما الان باید فرمایشات منو یادداشت کنید چون قراره وقتی تشریف آوردم مراکزتون کاری که ازتون خواستم رو تحویل بگیرم، تکرار هم نمیکنم.
بعد از دوسال رژیم منظم و ورزش و تغییر صد و هشتاد درجه ای لایف استایل و رسیدن به وزن چهل و شش کیلویی(حتی!)،دوباره اُفتادم به پرخوری و خب اجالتا تنها انگیزه ی امید به زندگی که سرپا نگهم داشته همین شوق پریدن سر یخچال خوردن و خوردن و خوردن ست!
هر روز تفاوت وزنم نسبت به روز قبل را واضحا احساس میکنم و گرچه درحال حاضر در خوش اندام ترین حالت ممکن خودم هستم  اما تصور هیکل ده ماه آینده ام کار سختی نیست...تصور یک گردالی که وسط راهروهای بیمارستان قل میخورد و
با توجه به فراگیرشدن انواع خودروھای دارای گیربکس اتوماتیک در بازار کشورمان و لزوم آشنایی با انواع گیربکس‌ھای اتوماتیک ، گزارش مذکور در این راستا منتشر می‌گردد. انواع گیربکس‌ھای اتوماتیک به شرح ذیل است :1 - گیربکس‌ھای سیاره ای AT2 - گیربکس‌ھای AMT3 - گیربکس‌ھای CVT4 - گیربکس‌ھای دوکلاچه DCT
در همین چند روز اخیر، سیل و طوفان وحشتناک در کشور عراق، خسارت هایی به همراه داشت و خبرگزاری ها درباره خسارت های ورود این سامانه به کشورمان هشدارهایی داده بودند.
همین روزها تصاویر مربوط به تخریب یک پل بر اثر طغیان رودخانه در کشور نیوزلند نیز توسط رسانه های کشورمان منتشر شده است.
بعد عده ای شایعه ساخته اند که سیل در ایران به خاطر بارورسازی ابرها رخ داده است! درست مثل ادعای تکراری وقوع زلزله بم و کرمانشاه و... به دلیل انجام آزمایشات هسته ای!
از
بچه ها که توی روستا طرح میگذرونن و چندتایی نزدیک هم هستن گویا دور هم جمع شده بودن،پیام دادن حرفت شد دلمون برات تنگ شده،هروقت موبایلت رو روشن کردی زنگ بزن...موبایلم روشن بود،زنگ زدم و حرف زدن خوشحالم کرد...اما چه خوبه که دانه های دلمان پیدا نیست وگرنه دونستن اینکه دل من براشون تنگ نیست خوشحالشون نمیکرد.
*آزمون نفرولوژی.جامعه آماری صد و هفتاد و نُه نفر:نفر اول...آزمون دوم،جامعه ی آماری ششصد و هشتاد نفری،نفر شانزدهم...
*امروز از فکر اینکه سه ماه و
فروش باغ در مرند

کد۴۵۶۳فروش
باغ به متراژ دوهزار متر مربع دارای درختان پیوندی و جوان در جاده کمربندی راه قدیم اربطان مرند به فروش می رسد. قیمت باغ هشتاد میلیون تومن می باشد.

ساعات تماس 10 الی 14 و17 الی 22 درخدمتیم ⏰‍شماره تلفن تماس ☎️    09141907561   ☎️
لطفا به تاریخ درج اگهی توجه فرمایید، اگهی های قدیمی ممکن است موجود نباشند. کد آگهی را هم به خاطر بسپارید.
میخوام سعی کنم از این به بعد آرامش داشته باشم
و آروم آروم سعی کنم چیزایی که بلد نیستم رو یاد بگیرم و استرس الکی نداشته باشم. 
امشب کلی استرس داشتم و به جایی نرسیدم. همین الان اومدم بخوابم، یهو به خودم اومدم دیدم برای فردا و اینکه این همه درس رو کی بخونم دارم دچار استرس میشم و بعدش به این فکر میکنم که وای قراره دوشنبه برگردم تهران و فلان و بهمان. بعدش به این فکر کردم که چرا خب واقعا؟ استرس بکشم که مریض شم؟ نشد؟ نرسیدم؟ خسته بودم؟ اصلا عشقم کشید د
یعقوب بن شعیب گوید شنیدم حضرت صادق ع میعرمود رسولخدا ص فرمود است همانا در بدن ادمیزاد سیصدو شصت رگ است که یکصدو هشتاد رگ از انها مبجنبد وبکصدووهشتادرگ دیگرش ساکن است پس اگر یکی از رگهای جنبنده ساکن شود  ادمبزاد خوابش نبرد واگر یکی از رگهای ساکن بجنبش در اید خوابش نبرد واگر یکی از رگهای ساکن بجنبش در اید خوابش نبرد و رسولخداص چنان بود که چون بامداد مبکرد سیصدو شصت بار میعرمود والحمد لله ربالعلمبن کثیراعلی کل حال و چون شام میکردمانند انرامی
گپ مخصوص بچه های دهه هشتادی
با عضویت در این گروه در یک دورهمی بزرگ که همه دهه هشتاد هستند میتونید شرکت کنید، پس همین الان وارد لینک زیر شوید.
لطفا قوانین گروه هم رعایت کنین : تبلیغات ممنوعه - بی احترامی و فحش تعطیل
هدف دورهمی و گپ دوستانه ست پس کاری کنید که خوش بگذره نه اینکه باعث ناراحتی کسی یا خودتون بشه
ادامه مطلب
هوای آلوده‌ی آلوده... صبح رفتم دانشکده که درس بخونم بعد از یک ساعت نمیتونستم نفس بکشم. شیر خریدم و خوردم، بعدش اومدم خوابیدم تا الان..
پریود هم شدم؛
و اینا درحالیه که شنبه امتحانی دارم که کوچک ترین ایده ای دربارش ندارم! سر ملاسش نمیشه گوش کرد اصلا... و باید ۵ فصل بخونم.

من نمیدونم واقعا چرا باید درگیر قضیه ای بشم که بهم کوچیک ترین ربطی نداره. یعنی حساب کردم ، در بهترین حالت ربط اون قضیه به من از مرتبه ی چهارمه! 
دیشب جوکر رو دیدم ،علی‌رغم مزاحم
امیر محمد سعادت دانش آموز کلاس دهم آموزشگاه یکی از نوابغ و امیدهای آینده کشتی استان و حتی کشورمان می باشد . وی با تلاش و پشتکار و همت عالی در حال طی کردن نربان ترقیست. وی چندی پیش در مسابقات بین المللی کشتی نوجوانان در قزوین موفق به کسب مقام سوم مسابقات شد.
سینمای ایران و کمدی‌های سخیفی که حسابی می‌فروشند؛
کمدی‌های امروز، به عکس اسلافشان در دهه هشتاد، عمدتاً از بازیگران باکیفیت و سطح اول سینما استفاده می‌کنند و عموماً به دست فیلمسازانی جدی‌تر ساخته می‌شوند.
جایگاه ژانر کمدی را در تاریخ هنر نمی‌توان نادیده گرفت. تاریخ هنر خنداندن در جهان به چند هزار سال قبل باز می‌گردد. از همان ابتدای راه، این ارسطو بود که ژانر طنز را هم‌رده تراژدی و درام دسته‌بندی کرد. طنز اما همواره جزو گونه‌های پر حر
سربازان گمنام این کشور صرفاً در حوزه اطلاعاتی و امنیّتی خلاصه نمیشوند.
کشور ما خوشبختانه مملو از سربازان گمنامی است که در عرصه های گوناگون
تلاش میکنند و نام و نشانی هم از خیلی از این عزیزترین و پاکترین انسان های
سرزمین ایران نیست.
در پیشرفت علم و انواع فن آوری، هوافضا، سایبری، تولید و کارآفرینی،
مبارزه با جنگ اقتصادی، پیشرفت صنعت و تکنولوژی، مبارزه با مفاسد و فاسدین
اقتصادی، صنعت هسته ای، تجهیزات نظامی و دفاعی، حراست از مرزهای کشور و…
دیشب خواب چارلی پارکر رو دیدم، اون نابغه بود، توی ساکسیفون زدن کسی به گرد پاش هم نمی رسید. خواب دیدم توی کلاب نیو مورنینگ نشستم و چارلی پارکر داره یه آهنگ جاز اجرا می کنه. 
بهش نزدیک شدم و گفتم: هی چارلی! تو حرف نداری پسر. به نظرت یه روز من هم می تونم مثل تو توی یه گروه جاز ساکسیفون بزنم؟ 
چارلی آهنگ رو نگه داشت، لبخندی زد و ساکسیفونش رو بهم تعارف کرد. گفتم: نه نه، می دونی چارلی من هنوز بلد نیستم ساکسیفون بزنم. 
وقتی که داشتم این حرف رو می زدم به د
در حالی که شیوع ویروس مرگبار کرونا در جهان ادامه دارد، تاکنون هیچ‌ یک از تلاش‌ها برای ساخت و ارائه یک درمان قطعی برای ریشه‌کن کردن این ویروس به نتیجه‌ نرسیده است؛ لذا در شرایط فعلی، جامعه جهانی به این واقعیت پی برده است که مقابله با پیامدهای انسانی و اقتصادی فراگیر کرونا جز به مدد افزایش همکاری‌های بین‌المللی ممکن نخواهد بود.
با این حال به‌دلیل تداوم تحریم‌ها و تهدیدهای دولت آمریکا، ملت ایران همچنان از دسترسی به کمک‌ها و همکاری‌های
حدیث غدیر از نظر سند متواتر است و به بیش از سیصد طریق از صد و شصت صحابه پیامبر و هشتاد و شش نفر از تابعین روایت شده است.
متن کامل حدیث غدیر به همراه خطبه­‌ی پیامبر اعظم (صلّی­ الله علیه و آله) در غدیر خم، به سند صحیح و معتبر در کتاب­‌های شیعه آمده است و بخش­‌هایی از آن به نقل از اسامة بن زیاد در منابع اهل‌سنت وجود دارد. (ادامه مطلب)
گردشگری سلامت و درمان چیست ؟
گردشگر درمانی همیشه وجود داشته ولی تا قبل از قرن هجدهم اهمیت چندانی برای آن قائل نبودند. در انگلستان این بخش به شهرهای دارای چشمه‌های آب گرم اختصاص داشت و عموماً مناطقی که آب‌های معدنی داشتند برای درمان امراض مختلف از بیماری‌های روده‌ای گرفته تا کبدی و برونشیت مورد توجه قرار می‌گرفتند.امروزه برخی کشورهای پیشرفته در زمینه بهداشت و درمان، اقدام به توسعه شهرک‌های گردشگری درمانی نموده‌اند تا بیمارانی که نیا
از حدود 200 سال پیش تا وقوع انقلاب اسلامی در ایران، مرزهای کشورمان کوچک و کوچکتر شده است. تقریبا در تمام حوادث پیش آمده در این سرزمین، خاک و امتیازهای بسیاری داده‌ایم. اگر بخواهیم روزهای باعزت‌ و بهتری را تحویل «آیندگان» دهیم، «امروز» باید از خودمان بپرسیم «چرا در گذشته به بیگانگان باج داده‌ایم؟»   
شهرهای توریستی ترکیه
کشور ترکیه به چند دلیل در میان گردشگران ایرانی از محبوبیت زیادی برخوردار است، اول اینکه در نزدیکی ایران قرار دارد، دوم از نظر فرهنگی به کشورمان نزدیک است و در آخر از لحاظ هزینه ای نسبت به کشورهای اروپایی دیگر بسیار مقرون به صرفه تر است چرا که سفر به اروپا برای بسیاری از گردشگران کشورمان مقرون به صرفه نیست.
جهت کسب اطلاع از آخرین تورهای مسافرتی و تورهای ترکیبی و همچنین تهیه بلیط لحظه آخری به سایت www.hiholiday.ir مراجعه نمای
با سلام خدمت دوستان، هموطنان و علاقمندان، شما می توانید ما را در پیام رسان داخلی ایتا دنبال کنید

شبکه اطلاعات ملی کشورمان بخوبی امتحان پس داد و با قطع شبکه اینترنت بین الملل، شبکه اطلاعات کشور بخوبی کار می کند و ما در این شبکه با کانال های باورنیوز و خبرهای فوری پلدشت در خدمت شما هستیم
در طی سال های اخیر، یوگا در جوامع غربی و کشورمان رشد روز افزونی داشته است. تحقیقات نشان می‌دهد افرادی که یوگا کار می‌کنند سلامت جسمی و روحی بهتری دارند. این افراد دیرتر پیر می‌شوند و کم تر با پزشک و درمان های شیمیایی سروکار دارند.
ادامه مطلب
چهره شبنم مقدمی با آرایش و گریمی متفاوت،شبنم مقدمی بازیگر 47 ساله کشورمان عکس از چهره متفاوت خودش را منتشر کرد
عکس جدید شبنم مقدمی
شبنم مقدمی بازیگر کشورمان عکس جدیدی از خودش را منتشر کرده است.
این بازیگر 47 ساله این روزها مشغول بازی در یک نمایش است.
شبنم مقدمی نوشت:
من همیشه ، از تو ...از خودم ...از حقیقت ِ زندگی فرار کردم...فرار کردم و‌ به صحنه پناه بردم ...تا زندگی های دیگه رو تجربه کنم... این ها رو «ایرینا آرکادینا » می گه...در نمایش «مرغ ِ دریا

⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘
قاسم سلیمانی تا که بر جسم علی رهبرِ ما جان باشد
تا که ایران وطنم مهد دلیران باشد
تا که راه من و تو در ره قرآن باشد
دشمنِ کشورمان گرچه فراوان باشد
ما به شمشیر خدا با همه شان می جنگیم
راه را بر همهُ قوم دغا می بندیم
________⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘
ادامه مطلب
مهدی ترابی، بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس: وقتی افراد معلوم‌الحال و خارج نشین از شادی گل من ناراحت می‌شوند، این مسئله نشان می‌دهد حتما کار من درست بوده است.‌باز هم از کشور و نظام اسلامی کشورمان حمایت می‌کنم. البته برخی‌ها در این میان به دنبال این بودند که بگویند من از جایی خط گرفته‌ام، اما این فکری بود که خودم داشتم و کسی چنین درخواستی از من نداشت.

لازم به ذکر است که آقای ترابی بر پیراهن خود شعاری انقلابی نوشته بودند. 
به نظر من،
ادم پیر،
باید یا وردست و دور و بر خانواده ش باشه،
یا بلاخره اقوامش،
یا در بدترین حالت با اینکه من ازین متنفرم، ولی باز هم زبانی با افراد سالمند مثل خودش توی این کشور که به همه تسهیلات میده و امکانات (سیتیزن ها) خیلی بهتر از بودن با غریبه هاست.

پیرمرد هفتاد و پنج یا هشتاد ساله (دو تا داریم دور و برمون در دو خانه مختلف)، وقت هم خونه ای شدن با بقیه، عاشق دخترای بقیه شدن (اونم حتی دوست دخترای بقیه) و از صبح تا شب پشت دوست پسرای بقیه غیبت کر
تعطیلات خیلی خوبی داشتم. آنقدر خوب که از تمام شدنش خیلی ناراحت شدم؛
کلی برنامه‌ریزی کردم که به کارهایم برسم، و تقریبا هیچ کدام را انجام ندادم :) عوضش خیلی خوش گذشت و پشیمان نیستم. خیلی خوب بود. این را مینویسم که یادم باشد چقدر چهارشنبه و پنج‌شنبه و جمعه و شنبه خوب بودند؛ مینویسم که اگر روزی ناراحت بودم این را بخوانم و خوبی ها یادم بیاید.

+چند تا چیز دیگه هم میخواستم بنویسم که طبق معمول یادم رفت. 
میتونم اینم بگم:
خواب من روی کتاب و صفحات باقی/

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها